Bubeníček Ota (Uhříněves 1871 - 1962 Mladá Vožice)
Tání na Benecku, signováno a datováno vpravo dole O. Bubeníček 22, olej/karton, 34,5 x 48 cm, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |