Mousson Josef Teodor (Högyész 1887 - 1946 Trenčín)
Na trhu, signováno vpravo dole Mousson, na zadní straně autorský záruční list s datací 1938, olej/plátno, 75 x 59 cm, rám (Šm)
Přiložen odborný posudek PhDr. Kataríny Bajcurové, CSc.
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 380.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 380.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |