Ullmann Josef (Nekmíř 1870 - 1922 Praha)
Předjaří, signováno a datováno vpravo dole J. Ullmann 1917, olej/plátno, 73 x 97 cm, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |