Daněk - Sedláček František (Praha 1892 - 1974 Praha)
Skalnatá krajina, signováno a datováno vpravo dole Daněk-Sedláček 1923, olej/plátno, 67 x 77,5 cm, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |