Dvořák František (Přelouč 1862 - 1927 Praha)
Portrét dámy, signováno vpravo dole Fr. Dvořák, olej/plátno, 70 x 50 cm, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |