Körber Adolf (Praha 1887 - 1967 Jestřebice)
Chaloupka v kopcích, signováno vpravo dole A. Körber, olej/karton, 30 x 47 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |