Maďarský malíř 1. poloviny 20. století
Na trhu, signováno vpravo dole nečitelně, olej/karton, 35 x 49 cm, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |