Hroch Vladimír (Praha 1907 - 1966 Uherské Hradiště)
Zátiší s ovocem, signováno a datováno vpravo dole V. Hroch 1934 (?), olej/plátno, 65 x 94 cm, restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |