Schön František (Hejčín 1882 - 1976 Olomouc)
Oáza Tozen v Tunisu, signováno a datováno vlevo dole Fráňa Šén 1947, kvaš/papír, 29 x 39 cm, sklo, rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |