Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha)
Na cestě alejí, signováno a datováno vpravo dole tužkou Gust. Macoun 1932, olej/karton, 37,5 x 48,5 cm, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Thomas Baumann, "NOO305 (Research Paintings)"
- Valentin Oman *
- Heriz, Iran, ca. 496 x 95 cm,
- Keschan, Iran, ca. 315 x 200 cm,