Herbst Jaroslav (Dušníky nad Vltavou 1887- 1971 Praha)
Kytice ve džbánku, signováno a datováno vpravo dole J. Herbst 28, olej/plátno, 50,5 x 40,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |