Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) "Ikarus", rechts unten signiert und datiert Hans Fronius (19)69, Lithografie, Probedruck, Blattgröße ca. 53 x 66 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
03.05.2017 - 15:28
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.05.2017 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: