Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Dorflandschaft, signiert und datiert: Korab (19)92, nummeriert: E. A., Radierung, Blattgröße ca. 36 x 27 cm, Wechselrahmen
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.03.2018 - 15:33
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Karl Korab *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.03.2018 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena: