Maler um 1900
Portrait eines bärtigen Mannes, ligiert signiert A. Norbert, Öl auf Holz, ca. 23 x 17 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.03.2018 - 15:34
- Vyvolávací cena:
Maler um 1900
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.03.2018 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |