Hubert van Steel
(Waddinxveen 1856-1929 Voorburg) Winterliches Eisvergnügen, signiert: van Steel, Öl auf Holz, ca. 18 x 24 cm, blattvergoldeter Rahmen
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.03.2018 - 15:34
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Hubert van Steel
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.03.2018 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |