Hubert Weidinger*
(Wien 1951 geb.) Reh am Waldrand, signiert und datiert: Hubert Weidinger 1977, Aquarell auf Papier, ca.16 x 24 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.03.2018 - 15:37
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Hubert Weidinger*
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.03.2018 - 15:37 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |