Edwin Henry Boddington
(1836-1905?) zugeschrieben Flusslandschaft, Öl auf Leinwand, ca. 26 x 46 cm, rückseitig altes Sammleretikett, blattvergoldeter Rahmen, beschädigt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
06.03.2018 - 15:40
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Edwin Henry Boddington
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 06.03.2018 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Předaukční výstava: online |