Großer Kaminverbau
im Rokokostil, frühes 20. JH., 3 teiliger Steinguß mit reliefierendem Rocaillendekor,129 x 225 cm, Altersspuren mit Absplitterungen
17.05.2017 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 425,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Großer Kaminverbau
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, sběratelské, nábytek e koberce |
Datum: | 17.05.2017 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 17.05.2017 |