Historismus Relieftafel
"Allegorie des Kontinents Amerika" um 1870/80, Gipsguß in Form eines Indianers mit Hund im Rocaillenrahmen, schwarz pateniert, ca. 80 x 48 cm, Altersspuren, Rißbildung an der linken oberen Ecke
17.05.2017 - 17:00
- Vyvolávací cena:
Historismus Relieftafel
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, sběratelské, nábytek e koberce |
Datum: | 17.05.2017 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 17.05.2017 |
Položky z jiných aukcí
- 14 Leinendamast Servietten, Ende 19. Jh.,
- Ernst Fuchs *