Wilfried Zeller-Zellenberg *
(Wien 1910-1989) Praterstraße, Tuschezeichnung auf Papier, signiert W. Zellenberg 76 10/30 betitelt Praterstraße 1919 Passep. Ausschnitt 31 x 22 cm gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
17.05.2017 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 250,-
- Vyvolávací cena:
Wilfried Zeller-Zellenberg *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, sběratelské, nábytek e koberce |
Datum: | 17.05.2017 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 17.05.2017 |