Alexander Rothaug
(Wien 1870-1946) Faunweib am Wasser, Öl auf Leinen, signiert Alexander Rothaug 45 x 35 cm. rückseitig betitelt, Rahmen beschädigt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
17.05.2017 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 5.625,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Alexander Rothaug
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, sběratelské, nábytek e koberce |
Datum: | 17.05.2017 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 17.05.2017 |