Brillant Diamant Damenring
Gold 585/Platin doubliert, Altschliffbrillanten und Diamantrauten, zus. ca. 0,60 ct, RW 49, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., 2,9 gøx
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
16.05.2017 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Brillant Diamant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 16.05.2017 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.05. - 15.05.2017 |