Robert Lehner *
(Salzburg 1950 geb.)
Im Etablissement,
signiert und datiert unten rechts: R. Lehner (20)06,
Öl auf Karton, ca. 60 x 68 cm, gerahmt Ruf 1000
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
12.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.365,-
EUR 1.800,- do EUR 2.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Robert Lehner *
(Salzburg 1950 geb.)
Im Etablissement,
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 12.05.2017 - 15:00 |
Prohlídka: | 05.05. - 11.05.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)