Ulrike Arnold *
(Düsseldorf 1950 geb.)
Erdbild - Mastinbeach Südaustralien,
rückseitig unten signiert und bezeichnet,
Öl/Mischtechnik/Sand auf Leinwand, ca. 190 x 130,5 cm Ruf 1800
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
12.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.594,-
EUR 3.400,- do EUR 4.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Ulrike Arnold *
(Düsseldorf 1950 geb.)
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 12.05.2017 - 15:00 |
Prohlídka: | 05.05. - 11.05.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)