Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Königin der Nacht, Bronze, partiell grünliche Patina, signiert: Ernst Fuchs, Exemplarnummer 5/999, Gießermarke, Höhe ca. 24,5 cm Ruf 500
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
11.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 751,-
EUR 800,- do EUR 1.100,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Aukce: | Klenoty, Náramkové a malého umění |
Datum: | 11.05.2017 - 15:00 |
Prohlídka: | 05.05. - 11.05.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: