Brillantsolitär
Ring, Rosegold 585, ein Altschliffbrillant, 0,35 ct, RW 65, 7,8 gøg8
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
27.04.2017 - 17:28
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 27.04.2017 - 17:28 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 20.04. - 27.04.2017 |