Hans Niss *
(Landeck 1940 geb.) 2 Bilder "Stift Marienberg (Vinschgau)", "Kirchenansicht", oben signiert Niss, Öl auf Leinwand, ca. 35 x 35 cm, 30 x 30 cm, gerahmt (CW) Ruf 500
Expert: Christian Wiesinger
09.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 625,-
- Vyvolávací cena:
Hans Niss *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti - Asta primavera |
Datum: | 09.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.05. - 09.05.2017 |