Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Betitelt "In der Einschicht", rechts unten signiert und datiert Ernst Balluf (19)70, Aquarell auf Papier, ca. 29 x 38 cm, Passepartout (stockfleckig), verglast, gerahmt (CW) Ruf 700
Expert: Christian Wiesinger
09.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Ernst Balluf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti - Asta primavera |
Datum: | 09.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.05. - 09.05.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: