Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Betitelt "Bei Hellmonsödt", rechts unten signiert und datiert Ernst Balluf (19)78, Aquarell auf Papier, ca. 23 x 32 cm, Passepartout, Wechselrahmen, Glas beschädigt (CW) Ruf 650
Expert: Christian Wiesinger
09.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Ernst Balluf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti - Asta primavera |
Datum: | 09.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.05. - 09.05.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: