Otto Muehl *
(Grodnau 1925-2013 Moncarapacho, Portugal) "Damenporträt-Jutta", links unten signiert und datiert Mühl 9. 10. (19)83, Tuschzeichnung auf Büttenkarton, ca. 39 x 33 cm, Passepartout, foliert (CW) Ruf 900
Provenienz:
Aus dem Besitz eines Kommunarden
Expert: Christian Wiesinger
09.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Otto Muehl *
Provenienz:
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti - Asta primavera |
Datum: | 09.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.05. - 09.05.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,-