Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Ohne Titel, Bleistiftzeichnung auf Papier, rechts unten unter dem Passepartout signiert Korab, ca. 11 x 25 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (CW) Ruf 360
Expert: Christian Wiesinger
09.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Karl Korab *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti - Asta primavera |
Datum: | 09.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.05. - 09.05.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: