Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) Betitelt "Adam Rational", unten signiert und datiert R. Hausner 1975, Siebdruck in Farbe, ca. 55 x 67 cm, Passepartout, Wechselrahmen, Glaskante beschädigt (CW) Ruf 400
Expert: Christian Wiesinger
09.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti - Asta primavera |
Datum: | 09.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.05. - 09.05.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena: