Günter Walz *
(Graz 1939 geb.) Ohne Titel, Öl auf Holzplatte 48 x 71,5 cm. monogrammiert GW 65
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
19.04.2017 - 17:04
- Vyvolávací cena:
Günter Walz *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 19.04.2017 - 17:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.04. - 19.04.2017 |