Altschliffbrillantsolitär ca. 0,50 ct
Gold 580, RW 55, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,5 g, Brillant mit Oberfächenmerkmaløx
24.04.2017 - 16:01
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Schmuck und Uhren |
Datum: | 24.04.2017 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.04. - 24.04.2017 |