Brillantsolitär
Herrenring, Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillant, ca. 0,60 ct, RW 67, 8,6 gøg8
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
24.04.2017 - 16:25
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Schmuck und Uhren |
Datum: | 24.04.2017 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 19.04. - 24.04.2017 |