Thomas Redl
la langue, 2016,
Lithographie, 46 x 61,5 cm, Edition 18/30, signiert
27.04.2017 - 20:00
- Dosažená cena: **
EUR 350,-
- Vyvolávací cena:
EUR 350,-
Thomas Redl
la langue, 2016,
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charity auction - Art auction |
Datum: | 27.04.2017 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Looshaus Wien, Michaelerplatz 3, 1010 Wien |
Prohlídka: | 27.04.2017, 15:00 |