Paul Leitner
1 und 1, 2014,
Rostprägung auf Papier, 30 x 42 cm, gerahmt (43 x 53 cm), signiert
27.04.2017 - 20:00
- Vyvolávací cena:
Paul Leitner
1 und 1, 2014,
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charity auction - Art auction |
Datum: | 27.04.2017 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Looshaus Wien, Michaelerplatz 3, 1010 Wien |
Prohlídka: | 27.04.2017, 15:00 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantsolitär Ring ca. 0,62 ct
- Brillant Perlenkürzer
- Nach/After Andy Warhol
- Brillant Kulturperlenbrosche