Brillantanhänger
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, 10,2 g, Collant mit Tragespurenøg10
05.04.2017 - 15:52
- Vyvolávací cena:
Brillantanhänger
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.04.2017 - 15:52 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.03. - 05.04.2017 |