Siegfried Tragatschnig *
(Theissing 1927-2013) "Notre Dame/Paris", signiert S. Tragatschnig, datiert 89, Aquarell auf Papier, auf Karton, 19,5 x 12,5 cm, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.04.2017 - 16:29
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Siegfried Tragatschnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.04.2017 - 16:29 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.03. - 05.04.2017 |