Josef Tichy
(Pörtschach 1922-2001) Farbradierung "Flechten", signiert J. Tichy, datiert 69, die Nr.8/15, 45,5 x 29 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.04.2017 - 17:08
- Vyvolávací cena:
Josef Tichy
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.04.2017 - 17:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.03. - 05.04.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-