Wilhelm Loisel *
(Radsberg 1914-2005) "Rosenblumen", signiert W Loisel, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 28,5 x 21 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.04.2017 - 17:08
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Loisel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.04.2017 - 17:08 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.03. - 05.04.2017 |