Ernst Cerjak *
(1931 geb.) "Stillleben", signiert Cerjak, datiert 90, Öl auf Leinwand, 59,5 x 49,5 cm, Keilrahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.04.2017 - 17:14
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Ernst Cerjak *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.04.2017 - 17:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.03. - 05.04.2017 |