Gerda Matejka-Felden, Dehlingen, Elsaß 1901 - 1985 Wien
Blick in den Garten, Auarell auf Papier, signiert G. Matejka Felden, datiert 17.9.80 41 x 59 cm in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.04.2017 - 17:15
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.04.2017 - 17:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.02. - 05.04.2017 |