Künstler 20. Jh.
Die Weinprobe, Öl auf Leinen 69 x 49 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.04.2017 - 17:29
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.04.2017 - 17:29 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 25.02. - 05.04.2017 |