Brillant Damenring
Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,40 ct, Quarz Katzenauge, RW 53, 14 g, Tragespurenøg13
03.04.2017 - 17:10
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.04.2017 - 17:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.03. - 03.04.2017 |