2 Kupferstiche 18. Jh.
Portrait, Petrus Dreuet nach N. de. Largillierre ca.42 x 34 cm. beschnitten und Portrai De Madame Helyot, von Gerard Edelinek nach Galliot 39 x 29 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
29.03.2017 - 16:00
- Vyvolávací cena:
2 Kupferstiche 18. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Tištěné grafiky a výkresy |
Datum: | 29.03.2017 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 18.03. - 29.03.2017 |