Altschliffbrillantring
Gold 585, ca. 0,17 ct, 6,4 g, RW 63øG6 Stein mit Oberflächenmerkmalen
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
29.03.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillantring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.03.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |