Michaela Frey Team, Armreif "Papageien"
Metall, vergoldet, Innendurchmesser ca. 67 mm, 40,5 g
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
06.04.2017 - 16:14
- Dosažená cena: **
EUR 95,-
- Vyvolávací cena:
EUR 20,-
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.04.2017 - 16:14 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 23.03. - 05.04.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Wolf Vostell *
- Rubellit Anhänger ca. 8,63 ct
- Biedermeier-Kommode, 1. Hälfte 19. Jhdt.,
- Ferahan Seide, Iran, ca. 187x 123 cm,