Altschliffdiamantdamenring ca.0,20 ct
Gold ca.580, österr. Amtspunze 1872-1922, RW59, 3,2 g
06.04.2017 - 16:34
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.04.2017 - 16:34 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 23.03. - 05.04.2017 |