Eduard von Dembinski
Mitte 20. Jhdt. "Lago Maggiore", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 33 x 37 cm, signiert
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
06.04.2017 - 16:53
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Eduard von Dembinski
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.04.2017 - 16:53 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 23.03. - 05.04.2017 |